kwiatki dla Młodej Pary

Kwiaty do ślubu

Bukiety ślubne, butonierki, bransoletki, kwiaty do włosów

Każdy z  bukietów ślubnych jest wyzwaniem i osobną opowieścią o marzeniach i pomysłach panny młodej. Odzwierciedla osobowość i charakter panny młodej. Układany jest z najpiękniejszych i najświeższych kwiatów uprzednio poszczególnie dobranych. Zazwyczaj jest wielogatunkowy i urozmaicony ciekawymi dodatkami takimi jak pączki, drobne listki i małe zachwycające roślinki, które delikatnie wystają poza obrys kwiatów tak by urozmaicały one strukturę bukietu ślubnego. Rączki bukietów sa szczegółowo ozdobione wstążkami atłasowymi czy aksamitnymi czasami też jutą lub sznurkiem. Bukiety które komponuję to idealne kuleczki, bukiety łezki a także lekkie i asymetryczne w łąkowym charakterze. 
Bransoletki kwiatowe dla mam, świadkowych i koleżanek to urokliwa forma okazania sympatii i miłości oraz piękne wyróżnienie dla obdarowanych.

Dla panów wyjątkowym ślubnym detalem jest miniaturowa kompozycja z żywych kwiatów i zieleni do przyozdobienia butonierki czyli niewielkiego otworu na guzik w klapie marynarki lub żakietu. Bukieciki najczęściej zdobią klapy eleganckich garniturów panów młodych oraz świadków – ale co raz częściej przypinają ją także ojcowie i przyjaciele. Pamiętajcie! – butonierki przypina się do klapy marynarki, nie umieszczamy jej w brustaszy – czyli kieszonce, to jest miejsce poszetki.
W poniższej galerii zdjęć znajdziecie przede wszystkim bukiety ślubne dla panien młodych ale także dla druhen czy świadkowych,kwiaty do butonierki, bransoletki kwiatowe, kwiaty do włosów oraz wianki.
bukiety ślubne